خرید و فروش الکتروموتور زیمنس

الکتروموتور زیمنس

زیمنس همه موتورهای الکتریکی خود را تحت یک محصول با نام Simotics ترکیب کرده است. بهترین برتری الکتروموتور زیمنس بهبود وضوح برای مشتریان در هنگام انتخاب موتور می باشد . پوشش الکتروموتورها تقریبا در تمام مناطق از لحاظ آب و هوایی و صنعت های مختلف به صورت  یکپارچه پخش شده است. تقسیم بندی الکتروموتور زیمنس  شامل الکتروموتور زیمنس کم ولتاژ (موتور القایی) ، موتور برای کاربردهای کنترل حرکت، موتور DC و موتور ولتاژ بالا . از جمله مزایای موتور زیمنس ،نمایندگی قابل اطمینان، بهره وری انرژی، پاسخ دینامیکی می باشد.
125 سال تجربه در ساخت و ساز موتور الکتریکی از سال 1866 تا کنون باعث ایجاد پایه ای برای مهندسی و موفقیت و بازسازی موتور الکتریکی قدرتمند است. امروز ، زیمنس یکی از تامین کنندگان پیشرو در جهان است. مشتریان می توانند موتور مناسب برای هر نوع کار در صنایع تولیدی و همچنین در بخش انرژی را پیدا کنند. خانواده Simotics شامل موتور کم ولتاژ و راه اندازی اینورتر ، موتور برای کاربردهای کنترل حرکت ، و همچنین موتور DC و موتور ولتاژ بالا .
بازرگانی آبادیزل با بیش ازدوازده سال سابقه فعالیت مفید یکی از عمده ترین تامین کنندگان و عرضه کنندگان انواع الکتروموتور زیمنس از جمله ی موارد قابل مشاهده در سایت در ایران می باشد؛ شرکت آبا دیزل با هدف یکپارچه‌ سازی، ساماندهی وارتقای خدمات تامین کالا در زمینه تجهیزات اساسی صنایع بنا نهاده شد.و ارائه مشاوره فنی پیش از فروش، اعزام کارگروه متخصص جهت مهندسی کالا و نیز بازدید از کارخانه و… درخدمت عموم میباشد.

آدرس مرکز فروش

تهران ، سعدی جنوبی ، پایین تر از میدان مخبر الدوله پلاک 278

مشاوره رایگان در خصوص الکتروپمپ ، الکتروموتور ، گیربکس ، پنتاکس ، موتور برق کلیه تجهیزات صنعتی و کشاورزی

تلفنهای مشاوره : 33901618 - 33920206 - 09126008541 - 09126017344

مهرام پور

 

اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن را دانلود نمایید

ورود کاربر