محصولات اتوماسیون صنعتی ABB

شرکت فلوران صنعت مجاب شده است که برای رفع نیازهای بازار داخلی ، ضمن برقراری ارتباط مستقیم با شرکت ABB  ، با مراکز فروش این شرکت در چین و خاورمیانه ارتباط برقرا کند ودر اینصورت آماده برطرف کردن نیاز مشتریان میباشد . برخی از محصولا اوتوماسیون صنعتی شرکت ABB که شرکت فلوران صنعت خود را موظف به تهیه و تامین در اسرع وقت و با کمترین هزینه میداند :

  • کنترل کننده قابل برنامه ریزی منطقی خودکار : انعطاف پذیری کاربردی بسیار بالا بوده و در صنایع آب ، ساخت و ساز و زیر ساخت ، مراکز کنترل داده ، انرژی های احیا پذیر ، اتوماسیون ماشین آلات ، معدن و نظایر آن مورد استفاده قرار می گیرند . سری AC500-S از PLC های تولیدی شرکت ABB نیز دارای ضریب ایمنی بالایی بوده و برای استفاده در کارخانجات ، ماشین آلات و مناطقی که دارای فرآیندهای اتوماتیک هستند بسیار مفید است .
  • محصولات رباتیک ABB : شامل ربات های صنعتی و نرم افزارها ، تجهیزات و فرآیندهای مربوطه می باشند . عمده این محصولات در تجهیزات جوشکاری قوس الکتریکی ، دستگاه اسپری ، نوار نقاله ، تجهیزات نقاشی ، ابزارهای برنامه ریزی ، شوینده های رباتیک و سیستم های توزیع به کار می روند .
  • مبدل و اینورتر قدرت : مبدل و اینورترهای تولیدی ABB قابلیت استفاده در صنایع مختلف میباشد . اینورترهای خورشیدی محصولاتی هستند که توان تولید و حفظ انرژی به بهترین شکل را دارا میباشد . مبدل های توربین بادی حداکثر صرفه را از انرژی بادی داشته باشند . مبدل کشش از دیگر مبدل های تولیدی ABB است که در صنایع حمل و نقل ریلی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .
مقالات مرتبط: 

FLOW RUN SAN' AT

فلوران صنعت

خدمات ما

آدرس : تهران - سعدی جنوبی پایین تر از مخبرالدوله پلاک 278

تلفن تماس : 33920206-33901618-33934045

موبایل : 9126017344

ساعت تماس 19 - 9

مطالب وبلاگ

نوشته‌ی وبلاگی

نوشته‌ی وبلاگی بدون تصویر

نوشته‌ی وبلاگی بدون نویسنده

الکتروموتورABB - اوتوماسیون صنعتی شرکت ABB که شرکت فلوران صنعت